Oferta najlepszych atrakcji dla dzieci w Olsztynie

Rodzinna zabawa 

Warmiolandia Miasto Dzieci zaprasza całe rodziny na szaloną zabawę. Miasto Dzieci to wspaniałe miejsce na wspólne spędzanie czasu. U nas tata wciela się w pacjenta w miejskiej Klinice, mama robi zakupy w Warmiak Markecie podczas, gdy wszystkim rządzą dzieciaki! Frajdą dla dzieci będzie także kontrukcja zabawowa, zjeżdżalnie, baseny z piłkami, strefa pneumatyczna oraz wiele innych atrakcji. Na mały głód i pyszną kawę zapraszamy do mini baru stworzonego z myślą o naszych małych i większych gościach!

Sprawdź cennik

Przyjęcia urodzinowe

Urodziny to świetna okazja do spędzenia czasu z bliskimi! W Mieście Dzieci zapewnimy wyjątkową atmosferę do celebrowania tych chwil. O oprawę przyjęcia oraz dobrą i bezpieczną zabawę zadba wykwalifikowany animator, który przeprowadzi małych gości przez wybrany scenariusz urodzinowy. Opiekunowie i rodzice mogą zrelaksować się w specjalnie zaprojektowanych kącikach urodzinowych na antersoli, z których widok rozpościera się na całą salę zabaw. 

Sprawdź ofertę urodzinową

Wycieczka edukacyjno- rekreacyjna

Warmiolandia oferuje zajęcia zorganizowane dla szkół, przedszkoli oraz innych instytucji. Koncept naszej sali zabaw sprzyja rozwojowi dzieci oraz wzbudzaniu w nich naturalnie drzemiącej ciekawości. Wcielanie się w postacie: lekarza, pacjenta, handlarza, policjanta czy wysyłanie listów na Poczcie Warmińskiej to prawdziwy trening wyobraźni. Dla grup przygotowaliśmy również edukacyjne zajęcia z dziedziny chemii i fizyki, a także możliwość sprawdzenia swoich sił na sześciometrowej ściance wspinaczkowej.

Sprawdź ofertę dla grup

Animator na Twojej imprezie

Nasza sala zabaw działa również w plenerze! Organizujesz urodziny w domu? Szukasz Animatora na wesele, komunie lub jakąkolwiek inną uroczystość? Nasza wykwalifikowana kadra z przyjemnością umili czas Twoim małym gościom! Zapewniamy wyśmienitą zabawę dostosowaną do zainteresowań oraz wieku uczestników. Każdy nasz wyjazd jest wyjątkowy ponieważ wszystkie atrakcje ustalamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły!

Skontaktuj się z nami


 

Adres

ul. Warszawska 117
10-701 Olsztyn

Kontakt

Email: rezerwacje@warmiolandia.pl
Tele: 791 078 111