Strefy atrakcji

Strefa Mini Ludzików

Strefa zabawy - mini ludzików

W Mądrych Klockach znajdziecie strefę z klockami dla najmłodszych. Jest to jedna z wielu edukacyjnych atrakcji jakie przygotowaliśmy dla dzieci. Znajdują się tu klocki, które wspomagają prawidłowy rozwój dziecka. Klocki duże, małe, miękkie, twarde,magnetyczne, sensoryczne. Dzięki nim dzieci poznają kształty, kolory, podobieństwa i różnice, mają wpływ na mowę dziecka.Dodatkowo zabawa rodziców z dzieckiem buduje własną wartość dziecka, umacnia relacje i więzi.


Strefa Rozmaitości

Strefa zabawy -rozmaitości

W tej strefie atrakcji dla dzieci, znajdziemy najwięcej rodzajów klocków od znanych Lego po skomplikowane klocki konstrukcyjne. Dzieci rozwijają koncentrację, kreatywność, wyobraźnie i twórcze myślenie. Prawdopodobnie największe skupisko klocków w naszej sali zabaw dla dzieci.


Strefa Małych Budowniczych

Strefa zabawy - małych budowniczych

Dzięki klockom w kształcie cegły, dzieci pobudzają swoją wyobraźnię, kreatywność i widzenie w przestrzeni. Początkowo układają w głowie plan, a później szukają sposobu na realizację. 


Strefa Wirtualnej Podłogi

Strefa zabawy - wirtualnej podłogi

Rozrywka multimedialna nabiera rozpędu także w Mądrych Klockach! Staramy się łączyć tradycyjną aktywność ruchową z nowoczesnym światem wirtualnym. Koniecznie sprawdźcie nasz magiczny dywan oraz NOWOŚĆ - interaktywną ścianę!


Strefa Rozrabiaków

Strefa zabawy - rozrabiaków

Posiadamy strefę  z klockami wielkoformatowymi, miękkimi, w kształcie Tetris. Miejsce w którym pracuje całe ciało od mięśni do głowy. Można budować duże konstrukcje, a później dać upust energii i je burzyć.


Strefa Kreatywnej Współpracy

Strefa zabawy - kreatywnej współpracy

Ta strefa uwolni w twoim dziecku przywódcę! Nauczy współpracy, komunikacji, odpowiedzialności i integracji. W dobie komputerów bardzo ważne jest żeby dzieci potrafiły ze sobą po prostu rozmawiać.


Strefa Robotyki i Warsztatów

Strefa zabawy - warsztaty i robotyka

wkrótce więcej informacji...


Strefa Urodzinowa

Organizujemy jedyne takie klockowe urodziny dla dzieci w Olsztynie. Trzy salki urodzinowe, budowanie gigantycznych konstrukcji, tworzenie niesamowitych figur, kreatywna i pobudzająca wyobraźnię zabawa, a wszystko to przy opiece animatora. 50 000 klocków, a także nowoczesna sala zabaw ze zjeżdżalniami, basenem z kulkami i wieloma innymi atrakcjami, są gwarancją udanego przyjęcia urodzinowego.


Gastronomia

W Warmiolandii Mądre Klocki przygotowaliśmy również strefę smacznego co nie co dla każdego. Dla dzieci są lody w różnych smakach oraz przeróżne smakołyki. Rodzice natomiast będą mogli wypić pyszną kawę lub herbatę i korzystać z sieci Wi-Fi.


Strefa Malucha

Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych. Dzieci do 3 roku życia poza strefą z klockami,  mają do dyspozycji basen z mnóstwem kolorowych piłek oraz strefę zabawek dostosowywanych do wieku najmłodszych naszych gości.


Strefa Zjeżdalni

Znajdziecie u nas 3 torową dużą zjeżdżalnię, zjeżdżalnię tubową oraz zjeżdżalnię która miękko kończy się w kolorowych piłkach.


 

Adres

Galeria Warmińska, II piętro
ul. Tuwima 26
10-748 Olsztyn

Kontakt

Email: galeria@warmiolandia.pl
Tel: 785 888 133