Regulamin wrześniowej promocji

 REGULAMIN PROMOCJI

„2 godziny w cenie 1 w każdy poniedziałek września"

 1. Organizatorem promocji „2 godziny w cenie 1 w każdy poniedziałek września” jest Sala Zabaw Warmiolandia Miasto Dzieci w Olsztynie, ul. Warszawska 117 prowadzona przez Spectaco Tomasz Dowgiałło, ul. Kościelna 16, 14-133 Stare Jabłonki, NIP: 739-292-46-64, REGON: 28149818
 2. Klient przy zakupie biletu wstępu dla dziecka na godzinę zabawy otrzymuje drugą godzinę gratis, po przekroczeniu czasu obowiązuje dopłata zgodna z obowiązującym cennikiem.
 3. Realizacja może nastąpić wyłącznie podczas jednego, ciągłego pobytu. Nie ma możliwości rozdzielenia biletu na dwie osobne godziny zabawy. Jeden bilet promocyjny dotyczy jednego dziecka, nie ma możliwości realizacji obu godzin zabawy jednocześnie dla dwójki dzieci.
 4. Promocja rozpoczyna się dnia 01.09.2021r. i trwać będzie do 30.09.2021r. włącznie. Promocja obowiązuje w każdy poniedziałek września, a więc można z niej skorzystać: 6, 13, 20, 27 września 2021r.
 5. W promocji biorą udział klienci, którzy zakupią bilet wstępu dla dziecka w okresie trwania promocji.
 6. Promocją objęte są wyłącznie bilety dla dzieci na 1 godzinę zabawy. Nie dotyczy biletów na 3 godziny, całodniowych oraz tych, które objęte już są rabatem tj. Olsztyńska Karta Dużej Rodziny, My Benefit, Sodexo, Michelin, dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, Prezent Marzeń. Promocja nie łączy się z żadnymi innymi promocjami.
 7. Promocja nie dotyczy klientów urodzinowych, biletów dla grup zorganizowanych oraz klientów realizujących karnety, bony upominkowe, vouchery bądź inne bilety promocyjne.
 8. Realizacja otrzymanego w promocji biletu może nastąpić wyłącznie w danym dniu objętym promocją. Nie ma możliwości przedłużenia ważności biletu.
 9. Przy realizacji biletu promocyjnego rabat  nie łączy się z żadnymi innymi zniżkami lub rabatami.
 10. Nie ma możliwości wymiany otrzymanego biletu na gotówkę, ani płatne atrakcje dostępne na terenie obiektów Warmiolandia Miasto Dzieci oraz Warmiolandia Mądre Klocki.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie promocji oraz do zawieszenia promocji, o czym powiadomi klientów na stronie www.warmiolandia.pl

Adres

ul. Warszawska 117
10-701 Olsztyn

Kontakt

Email: rezerwacje@warmiolandia.pl
Tele: 791 078 111